درج آگهي ، نيازمندي اينترنتي ، ثبت آگهي رايگان
آگهی اينترنتی و ثبت نيازمندی رايگان

آگهی رايگان و تبليغات رايگان اينترنتی و درج آگهی رايگان ثبت آگهی اينترتی

ثبت آگهی استخدام در سایت نیازمندی رایگان
درج تبليغات اينترنتی رايگان

راهنمای ثبت آگهی


1 - ثبت نام رایگان

ابتدا در صفحه ثبت نام مشخصات کاربری خود را به راحتی و با وارد کردن شناسه کاربری ، ایمیل و رمز عبور ثبت کنید تا علاوه بر مدیریت آگهی های خود ، بتوانید از تمامی امکانات وب سایت آگهی نامه بهره مند شوید . شما حتی می توانید تصویر یا لوگوی خود را در این بخش آپلود کنید تا در صفحات آگهی تان نمایش داده شود . پس از ورود اطلاعات ، بدون نیاز به تایید ایمیل فعالسازی و بصورت خودکار ، وارد پنل کاربری خود خواهید شد .
.
rahnama1
rahnama2
.


2 - ثبت آگهی

از طریق صفحه ثبت آگهی متن آگهی و اطلاعات تماس خود را وارد کنید . توجه شود مواردی که با علامت ستاره قرمز رنگ مشخص شده اند اطلاعات الزامی هستند که بایستی پر شوند . همچنین انتشار آگهی شما به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین عضویت در وبسایت آگهی نامه می باشد . برای اطلاعات بیشتر به صفحه قوانین درج آگهی مراجعه نمایید .


3 - تایید و انتشار آگهی

به محض اینکه آگهی از طرف شما در وب سایت آگهی نامه ثبت شد ، توسط تیم مدیریت مورد بررسی قرار گرفته و در سایت نمایش داده می شود . البته به دلیل تراکم بالای آگهی ها , امکان دارد در برخی موارد نمایش آگهی ها تا چند ساعت بعد فراهم گردد . پس از تایید ، لینک صفحه آگهی از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید .
.
rahnama3