دایرکتوری مشاغل
درج آگهی ، نیازمندی اینترنتی ، ثبت آگهی رایگان
آگهی اینترنتی و ثبت نیازمندی رایگان
https://www.facebook.com/agahinamehhttps://twitter.com/agahinameh_nethttp://linkedin.com/in/agahinamehhttps://plus.google.com/112400553283397222041https://www.instagram.com/agahinameh_net/http://agahinameh.net/feed/

آگهی رایگان|تبلیغات رایگان اینترنتی|درج آگهی رایگان|ثبت آگهی اینترنتی|نیازمندی رایگان

درج آگهی رایگان

آگهی استخدام
تبلیغات اینترنتی رایگان

ساخت فروشگاه تلگرامی

  • توافقی
  • تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
ساخت فروشگاه تلگرامی
ساخت فروشگاه تلگرامیساخت فروشگاه تلگرامیساخت فروشگاه تلگرامیساخت فروشگاه تلگرامی

با افزایش روزافزون کاربران تلگرام یک سوال مهم برای اهالی کسب و کار پیش میاد که چطور بهترین استفاده رو از این سیستم پبام رسان جمعی می توان داشت. برای اولین بار تلگرامارکت این امکان را برای صاحبین مشاغل بوجود آورده که فراتر از آن چیزی که کانال های تلگرام می توانند تبلیغات شما را انجام دهد و با محیطی کاربرپسندانه تر از تمام فروشگاه های تلگرامی دیگر و با امنیت بالا بتوانند کالا ها و محصولات خود را در تلگرام به دست مشتری و دوستداران آن برساند.

تلگرامارکت با ادغام ۳ مولفه پیام رسانی انبوه, پنل فروشگاه شخصی سازی شده و اتصال به گروه های تلگرامی تمام آن چیزی را که شما در تلگرام برای معرفی و فروش کالای نیاز دارید را برآورده می نماید. تیم ما در تلاش است تا در نهایت بدون دریافت هزینه اضافی و مطابق با نیاز های ارزیابی شده, فروشگاه های تلگرامی شما را بر روی وبسایت رسمی خود هم در دسترس عمومی قرار دهد. برای ساخت فروشگاه تلگرامی خود می توانید به بات سازنده تلگرامارکت با نام Telegra_Market_bot@ در تلگرام مراجعه نمایید.

آگهی های ویژه

ثبت نیازمندی رایگان

آگهی استخدام و کاریابی
شبکه آگهی نامه
درب ضد سرقتدرب ضد سرقت پی وی سیدرب ضد سرقت لوکسشرکت اورال درب