دایرکتوری مشاغل
درج آگهی ، نیازمندی اینترنتی ، ثبت آگهی رایگان
آگهی اینترنتی و ثبت نیازمندی رایگان
https://www.facebook.com/agahinameh.nethttps://twitter.com/agahinameh_nethttp://linkedin.com/in/agahinamehhttps://plus.google.com/112400553283397222041https://www.instagram.com/agahinameh_net/http://agahinameh.net/feed/

آگهی رایگان|تبلیغات رایگان اینترنتی|درج آگهی رایگان|ثبت آگهی اینترنتی|نیازمندی رایگان

درج آگهی رایگان

آگهی استخدام
تبلیغات اینترنتی رایگان

www.anahidnews.com

  • توافقی
  • تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
www.anahidnews.com
www.anahidnews.com

بنام خالق زیبائیها

آناهید نیوز پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی با حضور جمعی از استادان, کارشناسان, فعالان و علاقه مندان حوزه گردشگری و میراث پر افتخار فرهنگی و طبیعی میهن عزیزمان و با هدف به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند و کاربردی آغاز بکار نموده; گزیده اخبار روز و مطالب متنوع در زمینه های گردشگری و حوزه های مرتبط بخشهای مختلف این وب سایت را تشکیل می دهند.

این پایگاه یک کار تیمی است که توانستیم بستری را برای پیوند هموطنان و همه پارسی زبانان گیتی فراهم آوریم و جایی را سامان دهیم تا بتوانیم اندیشه نیاکا نمان و شگفتی های ایران و جهان را به مخاطبین خود پیشکش کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی آناهید نیوز روزانه با خبر و مطالب جدید زیر نظر هیئت تحریریه و سردبیری به روز می شود و سعی دارد با ایجاد وفاداری در بازدیدکنندگان جایگاهی را ایجاد کند که افراد مختلف بتوانند نیازهای خود را در زمینه اخبار و مطالب روز از این وب سایت تامین کنند.

در این راستا برآنیم تا در میزبانی محتوا, گردهم آیی کاربران و ارائه سرویس فراگیر باشیم و از همه زیر ساختهای فناوری اطلاعات و ارتباطات بسته به محتوا, شرایط کاربر و کلیه ابزارهای هوشمند بهره گرفته و راهکارهای نوین را پیش روی بگذاریم.

فضای گسترده وب و امکان ایجاد امکانات متنوع و وسیع, نیاز به نوآوری و الگوبرداری آگاهانه از نمونه های موفق را بیشتر مشخص می کند, از همین رو وب سایت آناهید نیوز همواره در تعامل با مخاطبان و صاحب نظران آماده پذیرش نظرات و پیشنهادات خواهد بود.

این پایگاه همه آثار دیداری و شنیداری مردم و نهادهای فرهنگی و تهیه کنندگان حرفه ای را میزبانی مینماید.

پایگاه خبری آناهید نیوز دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آناهید نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.

*نشانی الکترونیکی: info@anahidnews.com

*نمابر: ۸۹۷۸۱۴۳۹ (۲۱) ۹۸+

آگهی های ویژه

    ثبت نیازمندی رایگان

    آگهی استخدام و کاریابی
    شبکه آگهی نامه
    جهت ثبت آگهی در دایرکتوری مشاغل ایران کلیک کنید