دایرکتوری مشاغل
درج آگهی ، نیازمندی اینترنتی ، ثبت آگهی رایگان
آگهی اینترنتی و ثبت نیازمندی رایگان
https://www.facebook.com/agahinameh.nethttps://twitter.com/agahinameh_nethttp://linkedin.com/in/agahinamehhttps://plus.google.com/112400553283397222041https://www.instagram.com/agahinameh_net/http://agahinameh.net/feed/

آگهی رایگان|تبلیغات رایگان اینترنتی|درج آگهی رایگان|ثبت آگهی اینترنتی|نیازمندی رایگان

درج آگهی رایگان

آگهی استخدام
تبلیغات اینترنتی رایگان

آشنا بر چسب تولید و چاپ بر چسب شیشه ای

 • توافقی
 • تهران, تهران
 • تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
آشنا بر چسب تولید و چاپ بر چسب شیشه ای
آشنا بر چسب تولید و چاپ بر چسب شیشه ای

برچسب شیشه ای ، برچسب شفاف ، یا برچسب ترانسپارنت Transparent :
برچسب ترانسپارنت ، برچسب شیشه ای و یا لیبل شفاف یکی از انواع برچسب ها در کنار سایر انواع لیبل پشت چسب دار و برچسب اموال در صنعت چاپ برچسب و چاپ تبلیغات می باشد که همانگونه که از نام آن مشخص است شفاف و بی رنگ بوده و پس از چاپ روی آن از هر دو طرف قابل رویت است. از مصارف و کاربردهای لیبل ترانسپارنت ( Transparent ) و طراحی چاپ آن می توان به الصاق بر روی شیشه های خودرو و ماشین آلات ، فروشگاه ها و یا سایر شیشه هایی است که در مواقع دیگر استفاده می شود ، اشاره کرد.
برچسب شیشه ای و کاربردهای آن :
از دیگر زمینه های کاربرد این لیبل شیشه ای در خدمات چاپ و چاپ لیبل ، به صنایع بسته بندی محصولات بهداشتی چون شامپو، شیشه پاک کن و … می توان اشاره کرد. لازم به ذکر است برای چاپ لیبل روی برچسب شفاف یا شیشه ای از ریبون رزین و وکس رزین استفاده می شود. علاوه بر این نکته دیگری که در خصوص چاپ لیبل و برچسب شیشه ای حائز اهمیت است، این بوده که به دلیل شفاف بودن آن سنسور لیبل پرینترها فضای خالی ( GAP ) بین دو لیبل را تشخیص نمی دهند و برای رفع این ایراد می بایست از علامت چاپی خاصی تحت عنوان بلک مارک ( Black Mark ) استفاده نمود.
مزایای استفاده از برچسب شیشه ای :
- چاپ برچسب آن بدون رنگ و شیشه ای می باشد
- قابلیت خواندن از دو طرف دارد
- چاپ برچسب دارای مقاومت بالا در مقابل کشش است
مجموعه آشنا برچسب ، داری ماشین الات و تجهیزات مدرن چاپ لیبل با کمال افتخار آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور سفید و چاپ انواع لیبلهای پشت چسبدار از قبیل کاغذی ( مات و براق )، صدفی، پلی گور، حرارتی، متال، متالایز، شبرنگ، وید، ترانسپارنت و … به همراه پوشالبرداری، دایکات و اسلیت اعلام میدارد.
برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید
4-02155277121 09101006410

آگهی های ویژه

  ثبت نیازمندی رایگان

  آگهی استخدام و کاریابی
  شبکه آگهی نامه
  جهت ثبت آگهی در دایرکتوری مشاغل ایران کلیک کنید